Merhaba! Biz Fikir Kolektif ekibiyiz.

Biz Kimiz?

 

Fikir Kolektif, çoğunluğu üniversite öğrencilerinden oluşan, online bir platformdur. Nisan 2019’da ‘’İnsanların içindeki potansiyeli açığa çıkarıyoruz’’ mottosuyla; insanları bilmedikleri hakkında aydınlatan, bildiklerine farklı bir pencereden bakabilmelerini sağlayan, ilham veren ve düşünmeye yönlendiren bir blog sitesi olarak kurulmuştur. 

 

Amacımız Nedir?​

Fikir Kolektif ekibi olarak; edebiyat, bilim-teknoloji, kültür-sanat, kişisel gelişim, deneyim ve spor gibi birçok konuyu ele alarak insanların hayatlarına dokunmayı hedefliyor ve bu amacımızı hayata geçirebilmemizi sağlayacak bir platform yaratmak istiyoruz. Fikir Kolektif’i hangi medya hesabından takip ederseniz edin, her gün yeniden şaşırmanız, ilham almanız ve içinizdeki gizil gücü fark edebilmeniz için çalışıyoruz. Bu amaç çerçevesinde Türkiye’de güvenilir, özgün, kapsamlı bir blog sitesi olma yolunda başarıyla ilerliyoruz.

Biz bu ülkenin gençleri olarak çok daha başarılı olacağımıza inanıyoruz. Çünkü biliyoruz ki:

Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. Başarı ise 'başaracağım' diye başlayarak sonunda 'başardım' diyenindir.

NASIL YAZAR OLUNUR?

 

Biz her insanın bir yeteneği olduğuna inanıyoruz ve bu insanların potansiyelini açığa çıkarmak istiyoruz. Sen de amacımıza ortak olup değişim yaratmak istiyorsan başvuru formunu doldurarak ilk adımı atabilirsin! 

Başvuru Formu